העברת אתר לוורדפרס

רוצים להנות מכל הנפלאות שיש לוורדפרס להציע? נמאס לכם להיות מחותנים ותקועים עם החברה שהקימה את האתר שלכם? רוצים לנהל שינויים, לעלות מוצרים ולפרסם מאמרים בבלוג שלכם עצמאית? כנראה שאתם רוצים אתר וורדפרס.

אם יש לכם אתר הבנוי על כל מערכת, נוכל לסייע לכם להעתיק את האתר למערכת וורדפרס כדי שתוכלו להנות מכל יתרונותיה

איך מעבירים אתר ממערכת סגורה לוורדפרס

מערכות סגורות, כגון וויקס, וויבלי, ודומיהן בדר"כ מאפשרות פתרון זריז וזול להקמת אתר אינטרנט, עצמאית. אם יש לכם אתר הבנוי במערכת סגורה, ניתן ליצור אתר כמעט זהה בוורדפרס על מנת שתוכלו לנהל אותו עצמאית בקלות.

אין כלי מהיר או אוטומטי להעברת אתרים ממערכת סגורה לוורדפרס, בדר"כ המערכת עליה בנוי האתר שלכם לא ישתף פעולה עם מעבר לוורדפרס מכיוון שהם מפסידים לקוח, אבל אתם בתור בעלי האתר מקבלים עולם ומלואו.

איך מעבירים אתר שנבנה בקוד פתוח לוורדפרס

אם אתם בעלי אתר שנבנה בקוד פתוח, בין אם HTML, ASP, PHP או כל שפת תכנות אחרת, נוכל לסייע לכם להעתיק את האתר לוורדפרס, בעצם אין דרך מהירה לעשות זאת לכן זה יתבצע בצורה ידנית – הקמה של אתר חדש ויצירת העמודים לפי האתר הקיים. לאחר מכן נוכל להעביר לכם הדרכה על ניהול האתר שלכם בוורדפרס.

מה צריך בשביל להקים אתר וורדפרס – תשתיות

אחסון אתרים, דומיין – כתובת אתר, ורשיונות לתוספים ומערכות שמסייעות בכל מיני פונקציות באתר.

איך שומרים על הקידום האורגני בהעברת אתר לוורדפרס?

בשביל לשמור על הקידום האורגני של האתר הישן, שנבנה במערכת קוד פתוח או מערכת סגורה, נבצע הפניות של הכתובות הישנות לחדשות באמצעות "הפניות 301", שנועדו למטרה זו.

איך מתחילים?

צרו קשר

לפרטים והזמנות
שלחו את הטופס

שנחזור אליכם? השאירו פרטים

עובד