קידום ממומן

קידום ממומן הוא כלי יעיל מאוד לשיווק העסק שלכם בדיגיטל, בדר"כ עסקים משלבים כ-30% עד 100% בקידום העסק שלהם בצורה של קידום ממומן, ויש עסקים שלא יכולים "להתקיים" בלעדיו.

קידום ממומן בגוגל

כשאנחנו משלמים לגוגל על פרסום, אנחנו יכולים להופיע במקומות שונים בנכסים הדיגיטליים של חברת גוגל, למשל כשאנחנו רוצים להופיע בין הראשונים בתוצאות החיפוש, או כפרסומת בתחילת סרטוני יוטיוב למשל.

קידום ממומן בפייסבוק

הקידום הממומן בפייסבוק עובד בצורה של חשיפה, אתם משלמים על זה שמשתמשים אשר נמצאים בקהל היעד שהגדרת בתהליך בניית הקמפיין רואים את המודעה שלכם. אתם משלמים על מספר הצפיות\חשיפות, למרות שיש לכם אפשרויות מדידה רבות בתוך המערכת, התשלום עובר לחברת פייסבוק בין אם היו המרות\עסקות ובין אם לא.

קידום ממומן באינסטגרם

את הקידום הממומן באינסטגרם אפשר לעשות ביחד עם הפרסום בפייסבוק, ניתן תוך כדי יצירת קמפיין להגדיר את המודעות לשתי הפלטפורמות עם שינויים שונים, כגון קריאטיב – התמונות והסרטונים לאינסטגרם נראים טוב יותר בגודל של מסך מלאה אנכי, ובפייסבוק כדאי לעשות מודעות מרובעות למשל.

קידום ממומן בטיקטוק

קידום ממומן בטיקטוק לא שונה מפלטפורמות אחרות, אבל קהל היעד צריך להיות ספציפי לנישה שלכם. כדאי לבחון את קהלי היעד בכל פלטפורמת פרסום לפני שאנחנו רצים להופיע בה. לא כל מה שפופולרי, מכיל את הלקוחות הטובים שלנו.

קידום ממומן בטאבולה

בשביל לעשות קידום ממומן עם מערכת טאבולה, המאפשרת לנו לשים את הפרסומים שלנו באתרי מאמרים למיניהם בנושא שלנו ובכך להגיע לקהל היעד שלנו, נצטרך להקים אתר עם בלוג מאמרים, בו נוסיף מאמרים שאותם נפרסם בטאבולה. זה חשוב מאוד שהמאמרים יהיו איכותיים כי טאבולה זו מערכת שהעקרונות שלה הם תוכן איכותי קודם כל, והם לא נותנים לכל אחד לפרסם.

קידום ממומן באאוטבריין

בדומה לטאבולה, מערכת אאוטבריין מאפשרת לכם לפרסם מודעות המובילות למאמרים שלהם באתרי שונים, בהקשר כלשהו לנישה שלכם. וכמו טאבולה – נדרשים מאמרים איכותיים.

שנחזור אליכם? השאירו פרטים

עובד