הקמת אתר דינאמי מול אתר סטטי ומה ההבדל

בניית אתר אינטרנט דינאמי

תוכן עניינים

אתר אינטרנט דינאמי הוא התצורה המתקדמת ביותר שיש לאתרים להציע כיום, והוא עוזר למנהל האתר ולגולשים עם חווית משתמש טובה, חיסכון בזמן, עקביות בתכנים משתנים ועוד. גם בעל האתר וגם הגולשים ירוויחו מאתר דינאמי, לעומת אתר סטטי שרק "יפה" אבל ללא שום פונקציונליות מעבר.

מה זה אתר אינטרנט דינאמי

אתר אינטרנט דינאמי בדר"כ ייבנה עם מערכת לניהול תוכן כמו וורדפרס, יתוכנן בהתאם לצרכים השוטפים של הלקוח ושל הגולשים. בצד הניהול יוכל משתמש ללא ידע טכני אשר מנהל את התכנים באתר (בין אם בעל האתר או מישהו מטעמו) להוסיף, להסיר ולשנות תכנים בקלות, כאשר בצד הגולש התכנים ישתנו אוטומטית בהתאם לשינויים שביצע, וישמרו על נראות עקבית ומקצועית, כך שהמנהל משנה את התכנים פעם אחת במד הניהול בלבד והאתר נשאר בתצורה הנכונה שלו לגולשים.

מה זה אתר אינטרנט סטטי

אתר אינטרנט סטטי הוא אתר שאמרו לו "תשתוק ותהיה יפה", והתכנים שלו לא משתנים בהתאם לפעולות הגולש או מנהל האתר (במידה ויש בכלל צד מנהל אתר). אתרים כאלו גם יכולים להבנות על מערכת לבניית אתרים או מערכת לניהול תוכן, אבל יהיו בסיסיים ביותר והשינויים שיבצע מנהל האתר לא תמיד ישפיעו על צד הגולש בלי התערבות נוספת, בין אם איש המקצוע שבנה את האתר בקוד או לחילופין שינויים במערכת בניית האתרים, אך ללא תחכום וחווית משתמש בסיסית.

היתרונות של אתר אינטרנט דינאמי

איך בעל האתר מרוויח מאתר דינאמי

בגלל שאתרים דינאמיים נבנים בצורה חכמה בחשיבה תחילה על מנהל האתר, כך שיוכל לערוך את התכנים בצורה נוחה וקלה ללא ידע טכני בבניית אתרים, והאתר ישמור על תצורה מקצועית בכל עת.

מנהל האתר גם יחסוך המון כסף עם אתר דינאמי, כי הוא לא יצטרך התערבות של איש מקצוע בכל שינוי קטן, לעומת אתרים שנבנים בקוד, המתכנת חייב להיות מעורב בכל שינוי.

איך הגולשים מרוויחים מאתר דינאמי

הגולשים באתר יכולים לקבל מנגנונים שיעזרו להם לסנן ולהגיע לתכנים הרצויים בנוחות וקלות, לעיתים ללא ריענון העמוד או מעבר לדף אחר באתר. באתר דינאמי יש לנו הרבה יותר אפשרויות להצגת תכנים עם חווית משתמש מדויקת, כך שהגולשים באתר יהיה מאוד מרוצים.

איך בונים אתר אינטרנט דינאמי

אנחנו בוחרים במערכת וורדפרס על מנת להקים אתרים דינאמיים חכמים ב-אמ.נמיר שיווק דיגיטלי, אנחנו משלבים מערכות שונות באתר על מנת להגיע לתוצר הנכון. אם אתם מעוניינים בסיוע מקצועי בהקמת האתר, אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר.

שתפו את המאמר

ידע זה כוח, הירשמו לעדכונים במייל בשביל לא לפספס עוד טיפה

Loading

מאמרים נוספים

מנועי חיפוש חוץ מגוגל
SEO קידום אתרים

מנועי חיפוש חוץ מגוגל

בין אם אתם רוצים לדעת איפה האתר שלכם מופיע מבחינת קידום אורגני או שסתם בא לכם לראות מה האלטרנטיבות למנוע החיפוש הפופולרי בעולם גוגל, אלו

קרא עוד »

התייעצו איתנו בכיף. השאירו פרטים כאן

עובד