קידום אורגני

מה זה קידום אורגני

קידום אורגני, או SEO, מאופיין ביצירת בסיס שיווקי, תכנים ואופטימיזציה שמקדמים את העסק בצורה טבעית: הגולשים מוצאים את העסק שלכם במנועי החיפוש או נתקלים בו ברשתות החברתיות כשהתכנים הם אלו שמושכים אותם ולא פרסומות מכירה, כך הקידום האורגני מייצר לקוחות חדשים "ללא מאמץ".

קידום אורגני בגוגל ומנועי חיפוש שונים דורש מכם נכס דיגיטלי שאותו תרצו לקדם, זה יכול להיות אתר אינטרנט כמו חנות מקוונת, עמוד נחיתה, בלוג או אתר תדמית, זה יכול להיות עמוד עסקי ברשת חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם או פינטרסט. בנכס שלנו נעלה תכנים שימשכו לעסק את הלקוחות הפוטנציאליים שלנו, בכל שלבי המשפך השיווקי וקהלי היעד.

הידעת?! כ-75% מכל הלחיצות במנועי החיפוש הן על תכנים אורגניים ולא מודעות ממומנות.

איך מקדמים אתר אינטרנט בצורה אורגנית?

קידום אורגני פנימי

קידום אורגני חיצוני

קידום אורגני לעומת קידום ממומן

כשאתם מקדמים בכסף, אתם קונים את המעמד שלכם, בין אם זה במנועי החיפוש או במודעות המופיעות ברשתות החברתיות. ברגע שאתם מפסיקים לשלם, המודעות שלכם נעלמות. הקידום הממומן מעולה לטווח הקצר, אבל לא לטווח הארוך.

הקידום האורגני נותן בסיס יציב לתנועה של גולשים המעוניינים בתוכן שלכם וחלקם גם ירכשו את המוצר או השירות שלכם, רק מחיפוש שהם ביצעו, ללא כל מימון מצידכם.

קידום אורגני ברשתות חברתיות

פייסבוק ורשתות אחרות הפכו לפלטפורמות פרסום חזקות שניתן לרכוש בהן פרסומות ממוקדות לקהל יעד (טירגוט) – וזה מה שעסקים ומשווקים נוהגים לעשות. הקידום האורגני ברשתות החברתיות משתמש באלגוריטמים הקיימים שנועדו לסנן ולעלות למודעות אנשים ועסקים המעורבים כדרך קבע בפלטפורמה. אם זה בהעלאת תכנים, מעורבות קהילתית, תגובות ולייקים.

כשאתם מייצרים תוכן ומעורבים ברשת חברתית כלשהי, היא מתגמלת אתכם בהצגתכם ליותר ויותר גולשים, כך נוצרת מעורבות בתכנים שלכם, והלקוחות זורמים "מפה לאוזן" או "משיתוף לתיוג", בעלות מול תועלת – תוצאות הקידום האורגני ברשתות החברתיות הן טובות לאין ערך מהקידום הממומן. ניתן לשלב קידום אורגני וממומן ליעול מקסימלי של שיווק העסק.

קידום אורגני ברשתות החברתיות מתאים לאנשי מקצוע ואישים שרוצים לקדם את עצמם כדמות מרכזית לשיווק, למשל אינסטלטורים, רופאים, חשמלאים, סוכני נדל"ן, בעלי מוצר יחיד ועוד.

קידום אורגני

רוצים להתייעץ?