קידום אורגני

מה זה קידום אורגני

קידום אורגני הוא יצירת בסיס שיווקי שמקדם את העסק בצורה טבעית בה הגולשים מוצאים את העסק שלכם במנועי החיפוש או נתקלים בו בחיפושים ברשתות החברתיות ובכך הקידום האורגני מייצר לקוחות חדשים "ללא מאמץ".

קידום אורגני בגוגל דורש מכם נכס דיגיטלי שאותו תרצו לקדם, זה יכול להיות אתר אינטרנט מכל סוג, חנות מקוונת, עמוד נחיתה, בלוג או אתר תדמית.

לאחר שיש לכם נכס דיגיטלי לקידום, תוכלו לקדם אותו אורגנית בכמה דרכים

קידום אורגני פנימי

קידום אורגני חיצוני

קידום אורגני לעומת קידום ממומן

כשאתם מקדמים בכסף, אתם קונים את המעמד שלכם, בין אם זה במנועי החיפוש או במודעות המופיעות ברשתות החברתיות. ברגע שאתם מפסיקים לשלם, המודעות שלכם נעלמות. הקידום הממומן מעולה לטווח הקצר, אבל לא לטווח הארוך.

הקידום האורגני נותן בסיס יציב לתנועה של גולשים המעוניינים בתוכן שלכם וחלקם גם ירכשו את המוצר או השירות שלכם, רק מחיפוש שהם ביצעו, ללא כל מימון מצידכם.

קידום אורגני לאתר אינטרנט

קידום אורגני לאתרי אינטרנט – או Organic SEO – נותן לאתר שלכם מעמד במנועי החיפוש. ככל שהאתר יותר עדכני, מתעדכן, מותאם וריספונסיבי, מהיר ועוד, תוכלו להיות בין הראשונים במנועי החיפוש, גם אם לא שילמת על זה כסף.

איך מתבצע קידום אורגני לאתרי אינטרנט?

  • העלאת תוכן כתוב ותמונות רלוונטיות לאתר כדרך קבע
  • פרסום כתובת האתר ברשתות החברתיות
  • קישורים חיצוניים

קידום אורגני ברשתות חברתיות

פייסבוק ורשתות אחרות הפכו לפלטפורמות פרסום חזקות שניתן לרכוש בהן פרסומות ממוקדות לקהל יעד (טירגוט) – וזה מה שעסקים ומשווקים נוהגים לעשות. הקידום האורגני ברשתות החברתיות משתמש באלגוריטמים הקיימים שנועדו לסנן ולעלות למודעות אנשים ועסקים המעורבים כדרך קבע בפלטפורמה. אם זה בהעלאת תכנים, מעורבות קהילתית, תגובות ולייקים.

כשאתם מייצרים תוכן ומעורבים ברשת חברתית כלשהי, היא מתגמלת אתכם בהצגתכם ליותר ויותר גולשים, כך נוצרת מעורבות בתכנים שלכם, והלקוחות זורמים "מפה לאוזן" או "משיתוף לתיוג", בעלות מול תועלת – תוצאות הקידום האורגני ברשתות החברתיות הן טובות לאין ערך מהקידום הממומן. ניתן לשלב קידום אורגני וממומן ליעול מקסימלי של שיווק העסק.

קידום אורגני ברשתות החברתיות מתאים לאנשי מקצוע ואישים שרוצים לקדם את עצמם כדמות מרכזית לשיווק, למשל אינסטלטורים, רופאים, חשמלאים, סוכני נדל"ן, בעלי מוצר יחיד ועוד.

רוצים להתייעץ?

בואו נדבר