בניית אתרים

את רוב האתרים ניתן להגדיר כ: עמוד נחיתה, אתר תדמית או אתר חנות, לעיתים שילוב של שלושתם. ההבדל בין סוגי האתרים הוא בדר"כ בכמות העמודים והרחבות שונות כגון בלוג, ורכישת מוצרים. הבסיס של כל האתרים הוא זהה, בין אם בונים אותם בקוד פתוח או במערכת כמו וורדפרס.

סוגי אתרים

עמודי נחיתה

כשאתם רוצים למקד את הקידום שלכם, להציע מידע נוסף, ולאסוף פרטי לקוחות (לידים). בדר"כ משמש לשיווק ממומן.

אתר תדמית

כשאתם רוצים להציג את העסק שלכם בצורה רחבה יותר, עם עמודי תוכן מרובים, תיק עבודות ואפשרות להוספת בלוג.

אתר חנות

הדרך הטובה ביותר למכור את המוצר שלכם, חנות אינטרנטית המציגה בצורה נעימה את המוצרים שלכם ומאפשר רכישה קלה ללקוחות.

אתרים שבנינו

להיות באינטרנט.

אתר אינטרנט לעסק הוא כבר מזמן לא מותרות או משהו שאפשר לוותר או להתעלם ממנו. לא משנה מה השירות שאתם נותנים, להיות באינטרנט הוא ה-א-ב של כל עסק שמכבד את עצמו. 

הדרך שבה לקוח מגיע לעסקים באינטרנט מאוד פשוטה ומבוססת, הלקוחות רוצים להגיע למסקנות מהר בשביל להזמין את השירות הכי מומלץ או אטרקטיבי, הסיפוק המיידי הוא בזה שניתן לעשות מחקר (חיפוש בגוגל בדר"כ) בין "כל" אנשי המקצוע באינטרנט ואז לקבל החלטה שקולה יותר.

אולי תשאלו "לא כולם מפרסמים באינטרנט ולא לכולם יש אתר, מה איתם?" אני אומר – חבל. המידע שניתן להעביר ולקבל באתר אינטרנט, השליטה עליו ואפשרויות המינוף שלו הופכות אותו לכלי מרכזי כמעט בכל אסטרטגיית קידום. אתר האינטרנט שלכם יבצע בשבילכם פעולות שיחסכו לכם זמן וכסף, ימשיך לעבוד בשבילכם גם כשאתם ישנים ויעזור לכם להפיץ את המוצר או השירות שלכם למציאות המדומה שאנחנו נמצאים בה רוב היום.

 ב-MNemir אנחנו בונים את האתרים על מערכת וורדפרס, שהיא בין המערכות הפופולריות בעולם כיום לבניית כל סוגי האתרים, משוער כי 20 אחוזים מכל האתרים ברשת, 455 מיליון אתרים נכון ל2021 ניבנו על מערכת וורדפרס. המערכת מאפשרת הוספה, עריכה וניהול תוכן באתר בקלות ויעילות. כל אחד יכול ללמוד את המערכת ואיך היא עובדת, ולהתחיל לנהל את האתר שלו עצמאית. לעומת פלטפורמות אחרות שמשווקות בניה ללא ידע, מערכת וורדפרס מעניקה יותר פתרונות ממגבלות. 

במערכת וורדפרס יש תוספים, שעוזרים בהוספת אפשרויות ופתרונות מתקדמים כמעט לכל צורך שתוכלו לחשוב עליו. וורדפרס הינה מערכת קוד פתוח, וכל הזמן יש תוספים (פלאגינים) חדשים שמפתחים עצמאיים יוצרים וחידושים שיוצאים למערכת עצמה.

תוסף שנקרא אלמנטור מאפשר בניית אתרים עם מגווני פונקציות, מודרניים וריספונסיביים (מתאימים לגדלי מסך שונים, כגון סלולרי וטבלט). בכל אתר שאנו בונים מותקן התוסף ומאפשר עבודה נוחה ויעילה על עיצוב האתר, ומחליף הרבה תוספים שהייתם צריכים להתקין אם לא היה לכם אותו. ערך מוסף מיוחד לאלמנטור הוא עצם העובדה שהוא פיתוח ישראלי. המפתחים שמים לב לתפקוד כשיר של התוסף והאפשרויות שלו באתרים ימין-לשמאל (בעברית).

בניית אתרים בהתאמה אישית
בניית אתרים

רוצים להתייעץ?