בניית אתרים

בניית אתרים בהתאמה אישית

להיות באינטרנט.

אתר אינטרנט לעסק הוא כבר מזמן לא מותרות או משהו שאפשר לוותר או להתעלם ממנו. לא משנה מה השירות שאתם נותנים, להיות באינטרנט הוא ה-א-ב של כל עסק שמכבד את עצמו. 

הדרך שבה לקוח מגיע לעסקים באינטרנט מאוד פשוטה ומבוססת, הלקוחות רוצים להגיע למסקנות מהר בשביל להזמין את השירות הכי מומלץ או אטרקטיבי, הסיפוק המיידי הוא בזה שניתן לעשות מחקר (חיפוש בגוגל בדר"כ) בין "כל" אנשי המקצוע באינטרנט ואז לקבל החלטה שקולה יותר.

אולי תשאלו "לא כולם מפרסמים באינטרנט ולא לכולם יש אתר, מה איתם?" אני אומר – חבל. המידע שניתן להעביר ולקבל באתר אינטרנט, השליטה עליו ואפשרויות המינוף שלו הופכות אותו לכלי מרכזי כמעט בכל אסטרטגיית קידום. אתר האינטרנט שלכם יבצע בשבילכם פעולות שיחסכו לכם זמן וכסף, ימשיך לעבוד בשבילכם גם כשאתם ישנים ויעזור לכם להפיץ את המוצר או השירות שלכם למציאות המדומה שאנחנו נמצאים בה רוב היום.

 ב-MNemir אנחנו בונים את האתרים על מערכת וורדפרס, שהיא בין המערכות הפופולריות בעולם כיום לבניית כל סוגי האתרים, משוער כי 20 אחוזים מכל האתרים ברשת, 455 מיליון אתרים נכון ל2021 ניבנו על מערכת וורדפרס. המערכת מאפשרת הוספה, עריכה וניהול תוכן באתר בקלות ויעילות. כל אחד יכול ללמוד את המערכת ואיך היא עובדת, ולהתחיל לנהל את האתר שלו עצמאית. לעומת פלטפורמות אחרות שמשווקות בניה ללא ידע, מערכת וורדפרס מעניקה יותר פתרונות ממגבלות. 

במערכת וורדפרס יש תוספים, שעוזרים בהוספת אפשרויות ופתרונות מתקדמים כמעט לכל צורך שתוכלו לחשוב עליו. וורדפרס הינה מערכת קוד פתוח, וכל הזמן יש תוספים (פלאגינים) חדשים שמפתחים עצמאיים יוצרים וחידושים שיוצאים למערכת עצמה.

תוסף שנקרא אלמנטור מאפשר בניית אתרים עם מגווני פונקציות, מודרניים וריספונסיביים (מתאימים לגדלי מסך שונים, כגון סלולרי וטבלט). בכל אתר שאנו בונים מותקן התוסף ומאפשר עבודה נוחה ויעילה על עיצוב האתר, ומחליף הרבה תוספים שהייתם צריכים להתקין אם לא היה לכם אותו. ערך מוסף מיוחד לאלמנטור הוא עצם העובדה שהוא פיתוח ישראלי. המפתחים שמים לב לתפקוד כשיר של התוסף והאפשרויות שלו באתרים ימין-לשמאל (בעברית).

פרויקטים נבחרים

סוגי אתרים

עמודי נחיתה

כשאתם רוצים למקד את הקידום שלכם, להציע מידע נוסף, ולאסוף פרטי לקוחות (לידים)

אתר תדמית

אתר המציג את העסק שלכם בצורה רחבה יותר, עם עמודי תוכן מרובים כגון עמוד צור קשר, אודות, תיק עבודות ועוד. מעוצב בהתאמה אישית לעסק שלכם ומתוכנן היטב בשביל להשאיר רושם חיובי על לקוחות פוטנציאלים.

אתר חנות

הדרך הטובה ביותר למכור את המוצר שלכם, חנות אינטרנטית המציגה בצורה נעימה את המוצרים שלכם ומאפשר רכישה קלה ללקוחות. כך אתם מקבלים את ההזמנות גם כשאתם ישנים!

מערכות מתקדמות

אתר קורסים דיגיטליים

הביקוש לקורסים דיגיטליים הולך וגדל. כשרוצים להעביר מידע בצורה מסודרת או להציע קורס מקצועי בתשלום למנויים, נוכל לעשות זאת עם מערכת לימוד LMS ומערכת הניהול וורדפרס. ניתן לחבר סליקה, רשימת דיוור, מבחנים ועוד המון אפשרויות שיעזרו לכם להציע קורס דיגיטלי ברמה הגבוהה ביותר.

אתר תפריט דיגיטלי

אם אתם עוסקים במכירת מזון או ציוד מקצועי, עם תפריט דיגיטלי תוכלו לשלוח את המידע העדכני שלכם בנוחות וקלות עם שורת כתובת אחת של אתר - קישור. מחירון דיגיטלי מחליף את המחירון שאתם שולחים בוואטסאפ למשל. המחירון הדיגיטלי יכול להכיל סינון וחיפוש למציאה מהירה של הפריטים המבוקשים.

ארכיון משרות ודרושים

הציגו את המשרות של החברה שלכם בצורה מושכת עם חווית משתמש נעימה לשליחת קורות חיים. אפשרות להתממשקות API לחברות כמו נילוסופט לארגון קורות החיים שנשלחו ושכבת אבטחה נוספת.

אתר תרומות

בשביל לקבל תרומות בצורה אוטומטית באינטנרט אנחנו נקים אתר שמציג את המידע הרלוונטי, מניע לפעולה ומאפשר תרומה מהירה. יש אפשרות שהסליקה תתבצע בתוך האתר או מחוץ לאתר עם פתיחת חלון מאובטח של חברת הסליקה אשר מאפשר לגולשים לבחור אם לתרום בהוראת קבע או תשלום חד פעמי, מתוך רשימה של ערכים או סכום מותאם אישית.​

אתר תיק עבודות

באינטרנט ניתן להציג תיקי עבודות בצורות מגוונות ויצירתיות, אבל בדר"כ הכל מוצג בצורה שמאפשרת דפדוף בין הפרוייקטים השונים שלכם. תיק עבודות דיגיטלי מאפשר לכם לשתף ולשנות מידע בקלות ולאפשר ללקוחות פוטנציאליים לבחון את הכישורים שלכם לפני שהם יוצרים קשר.

ארכיון דירות ונכסים

סוכני נדל"ן, משדרי תיווך ומנהלי נכסיםיכולים להנות מאתר המציג את כל הנכסים שלהם בצורה מסודרת במערכת שכוללת בתוכה ארכיוני דירות עם סינון לפי מיקום, מחיר ועוד. כל דירה ניתן להציג את בעמוד נפרד וליצור בסיס לקידום אורגני וממומן שיתן במה ומעמד לעסק במנועי החיפוש.

רוצים להתייעץ?

בואו נדבר