הטבה בשווי אלף ש"ח לבונים אתר תדמית
 הטבה בשווי אלף ש"ח לבונים חנות מקוונת

בניית אתרים

אנחנו בונים את האתרים על פלטפורמת וורדפרס. מערכת וורדפרס מאפשרת הוספה, עריכה וניהול תוכן באתר בקלות ויעילות. כל אחד יכול ללמוד את המערכת ואיך היא עובדת, ולהתחיל לנהל את האתר שלו לבד. מומלץ לעבור הכשרה בכדי לא לעשות טעויות שניתן למנוע בקלות בהתחלה.

במערכת וורדפרס יש תוספים, שעוזרים בהוספת פונקציות ופתרונות מתקדמים כמעט לכל צורך שתוכלו לחשוב עליו. וורדפרס הינה מערכת קוד פתוח, וכל הזמן יש תוספים (פלגינים) חדשים שמפתחים עצמאיים יוצרים וחידושים למערכת עצמה.

תוסף שנקרא אלמנטור מאפשר בניית אתרים עם מגווני פונקציות, מודרניים וריספונסיביים (מתאימים לגדלי מסך שונים, כגון סלולרי וטבלט). בכל אתר שאנו בונים מותקן התוסף ומאפשר עבודה נוחה ויעילה על עיצוב האתר, ומחליף הרבה תוספים שהייתם צריכים להתקין אם לא היה לכם אותו. ערך מוסף מיוחד לאלמנטור הוא עצם העובדה שהוא פיתוח ישראלי. המפתחים שמים לב לתפקוד כשיר של התוסף והאפשרויות שלו באתרים ימין-לשמאל (בעברית).

סוגי אתרים

עמודי נחיתה

כשאתם רוצים למקד את הקידום שלכם, להציע מידע נוסף, ולאסוף פרטי לקוחות (לידים)

אתר תדמית

אתר המציג את העסק שלכם בצורה רחבה יותר, עם עמודי תוכן מרובים, לרבות עמוד צור קשר, אודות, תיק עבודות ועוד. מעוצב בהתאמה אישית לעסק שלכם ומתוכנן היטב בשביל להשאיר רושם חיובי על לקוחות פוטנציאלים.

אתר חנות

הדרך הטובה ביותר למכור את המוצר שלכם, חנות אינטרנטית המציגה בצורה נעימה את המוצרים שלכם ומאפשר רכישה קלה ללקוחות. כך אתם מקבלים את ההזמנות גם כשאתם ישנים!

אתרי תדמית

אתרי חנות

עמודי נחיתה

כרטיס ביקור דיגיטלי

תפריט דיגיטלי למסעדות (בקרוב)

בונים אתר ומקבלים עיצוב פייסבוק עיסקי