פיתוח אתרים למעצבים סוכנויות ומשרדים

תוכן עניינים

בניית אתרים במיקור חוץ

לא כל עסק שעוסק בדיגיטל עוסק גם בבניית אתרים. בניית אתרים היא תחום שמשתנה ללא היכל בשנים האחרונות, וההתמקצעות במערכות השונות, לרבות מערכת ניהול תוכן CMS כמו וורדפרס, הפכו את בוני האתרים המקצועיים לבעלי יכולת להרים לאוויר אתרים מורכבים. בכך גם עולם העיצוב של האתרים משתנה עם היכולות החדשות, וכשאנחנו רוצים לבנות אתר ללקוח אנחנו רוצים את הטופ שבטופ – אבל במחיר הגיוני.

אם יש לכם מעצבים, נוכל לספק לכם רק את החלק של הבניה

אם בחברה שלכם יש מעצבים, או שאתם מעצבים גרפיים, נוכל לספק לכם את ההדרכה על מנת שתוכלו אתם לעצב את האתרים, ואנחנו נוכל לעזור לכם עם החלק של הבניה בפועל. אנחנו עובדים עם שלל מעצבים וחברות פרסום שיש להם מעצבים ברמות שונות עם הכשרות שונות, אנחנו מספקים את ההכשרה המתאימה על מנת שנוכל לעבוד בשוטף עם המעצבים שלכם יחד.

אם יש לכם בונים, נוכל לספק לכם רק את החלק של העיצוב

אם החברה שלכם עוסקת בבניית  אתרים, אבל אין לכם מעצב בית ואתם זקוקים לתמיכה בשגרה של עיצוב אתרים על מנת שתוכלו לפתח אותם, הצוות שלנו מוכשר ביצירת הדמיות ועיצובים לאתרים בתוכנות השונות, ונוכל לספק לכם את ההדמיות והעיצובים של האתרים שאתם רוצים לבנות על פי האפיון שלכם.

אם אתם צריכים גם עיצוב וגם בניה, נוכל לספק לכם את שניהם במחיר אטרקטיבי במיוחד כדי שגם אתם תרוויחו

במידה ואתם עוד לא מספקים שירות בניית אתרים בעסק שלכם, אתם מפספסים הרבה מאוד ביקוש בשוק. איתנו תוכלו להציע שירות בניית אתרים ללקוחות ולהרוויח את הלקוחות שמעוניינים בשירותים נוספים שאתם לא מציעים.

שתפו את המאמר

רוצים לדעת כשמתפרסם מאמר חדש? הירשמו לעדכונים במייל.

Loading

מאמרים נוספים

התייעצו איתנו, זה לא עולה כסף :)

עובד