איך להגיע עם האתר למקומות הראשונים בגוגל בלי קידום

איך להגיע למקומות הראשונים בגוגל בלי לקדם

תוכן עניינים

לעיתים אנחנו מתעדכנים עם בעלי עסקים שבנו דרכינו אתר תדמית ושואלים אם הם צריכים שיווק, כי זה הדבר הטבעי לאחר הקמת אתר – בשביל שיגיעו אליו גולשים צריך לשווק ולקדם – בדר"כ. לא מזמן קיבלו מלקוח "לא" וזה היה ה-"לא" הכי נעים שקיבלנו אי פעם.

למה הלקוח אמר "לא" לקידום

הלקוח טען שהם מפוצצים בעבודה בעסק ולא צריכים או רוצים עוד. לאחר בירור ראינו שהאתר שלהם מופיע במקומות הראשונים עבור מילות המפתח והמונחים הרלוונטים לעסק שלהם וללקוחות שלהם, והם מופיעים לפני מתחרים שלהם באיזור הפעילות המקומי שלהם וכך מגיעים אליהם שלל לקוחות חדשים כל הזמן.

איך זה קרה

יש 2 תנאים שעזרו לדבר הזה לקרות:

  1. אופטימיזציה ובניה נכונה של האתר.
  2. שוק שלא מפוצץ מתחרים.

בניה נכונה של אתר ואופטימיזציה למנועי החיפוש

כלומר בראש ובראשונה בשביל שמנועי החיפוש יוכלו להבין שאתם העסק הרלוונטי לגולשים שמחפשים מונחים מסויימים במיקום גאוגרפי מסויים, אתם צריכים "לתקשר" את העסק שלכם בדרכים שונות לגוגל ולהראות לו את המקצועיות שלכם בתחום שלכם.

באתר תדמיתי אפשר להוסיף תכנים קבועים ותכנים משתנים, התכנים הקבועים הם אלו שמבססים את המקצועיות והמעמד שלכם במונעי החיפוש עבור המונחים הקבועים שלכם, למשל אם יש לכם שירות של תיקון רכבי יוקרה, יהיה לכם עמוד שהכותרת שלו היא "תיקון פח לרכב יוקרה", ועוד עמוד שהוא "שירות החלפת צמיגים לרכבי יוקרה", אלו יהיו התכנים הקבועים שלכם מכיוון שאתם נותנים את השירות באופן קבוע. בעמודים של התכנים הקבועים עדיף להוסיף כמה שיותר פרטים, תמונות, סרטונים ומידע עבור אותו השירות או המוצר.

תכנים משתנים לעומת זאת אלו תכנים שאמורים לעזור לקידום האורגני בצורה רחבה יותר, עם מאמרים כאלו אפשר לענות על שאלות של קהל היעד ולעורר בו הרגשה של מקצועיות וביטחון בעסק לפני שמציעים לו לעשות עיסקה או לרכוש מוצר. המאמרים או התכנים המשתנים יכולים להיות רלוונטיים מבחינת זמן, מיקום, בעיות וצרכים של קהל היעד שלכם.

שוק שאינו עמוס מתחרים

אם העסק שלכם פיזי, ואין הרבה מתחרים בתחום סביבכם, אתם במצב מספיק טוב שיכול להעניק לכם יתרון במנועי החיפוש במידה ותעשה הקמה נכונה של האתר ואופטימיזציה ראשונית, תוכלו להגיע עם הזמן למקומות הראשונים כשמישהו מחפש את המוצר או השירות באיזור שלכם.

אם התחום שלכם מלא במתחרים, סביר להניח שחלקם עושים כבר קידום אורגני בצורה אקטיבית, ויהיה לכם קשה יותר ליצור קהל לקוחות חדשים שמגיעים מהאתר בלי קידום. במצב כזה אנחנו ממליצים להתחיל לעשות קידום אורגני בעצמכם, בשילוב עם קידום ממומן לפי צורך.

איך בודקים קידום אורגני של אתר?

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונעשה בשבילכם בדיקה של האתר שלכם מבחינת קידום אורגני, חווית משתמש ועוד ונציע לכם איך לשפר את הנוכחות הדגיטלית של העסק שלכם בצורה רוחבית.

שתפו את המאמר

הרשמה לעידכונים
Loading

מאמרים נוספים

מנועי חיפוש חוץ מגוגל
SEO קידום אתרים

מנועי חיפוש חוץ מגוגל

בין אם אתם רוצים לדעת איפה האתר שלכם מופיע מבחינת קידום אורגני או שסתם בא לכם לראות מה האלטרנטיבות למנוע החיפוש הפופולרי בעולם גוגל, אלו

קרא עוד »

ידע זה כוח, הירשמו לעדכונים במייל בשביל לא לפספס עוד טיפה

Loading

שנחזור אליכם? השאירו פרטים

עובד