אחסון אתרים מומלץ

מה זה אחסון אתרים?

אחסון אתרים זה שירות שנותנות חברות המנהלות בדר"כ חוות שרתים מהירים (מחשבים מהירים לאחסון ועיבוד קבצים) בהם נשמרים קבצי האתר שלכם ומוצגים לגולשים. הגולש מועבר לקבצים בשרת האחסון כשהוא מזין בדפדפן את כתובת האתר (הדומיין).

גולש מזין את כתובת האתר בדפדפן >>> מועבר לקבצי האתר באחסון

שתי האופציות העיקריות

אחסון אתרים ישראלי מנוהל

אחסון אתרים בשרתים מקומיים מקנה כמה יתרונות, למשל האתרים יעלו מהר יותר לקהל הישראלי, שירות לקוחות מקומי בעברית, פתרון תקלות מהיר ועוד. חיסרון בולט באחסון אתרים ישראלי כרגע הם עלות – מול המתחרים בחו"ל, העלות של אחסון בחברות ישראליות בדר"כ יקר יותר.

למשל חברה ותיקה בתחום אינטרניק \ אינטרספייס מספקית אחסון ודומיינים לאתרים כבר שנים, עם שירות לקוחות מעולה.

אחסון אתרים בחברה מחו"ל

האינטרנט שובר גבולות, ואם אתם מחפשים עלויות תחרותיות במיוחד, יש חברות אחסון בינלאומיות שנותנות מענה לאתרים גדולים וקטנים, עם שרתים באיזורים שונים בעולם.

למשל חברת Fastcomet מאחסנת את האתרים בשרתים באירופה, מה שמאפשר גלישה נוחה ומהירה גם לקהל הישראלי.

קבלו הצעת מחיר לאחסון האתר שלכם

מה נותן לי אחסון אתרים?

קבצי האתר שלכם חייבים להיות שמורים איפשהו בכדי להיות מוצגים לגולשים, מעבר לפונקציה הבסיסית וההכרחית הזאת, כשאתם רוכשים אחסון אתרים, אתם מקבלם חבילה כלשהי הכוללת בדר"כ פאנל ניהול המאפשר התקנה קלה ומהירה של פלטפורמות ניהול כגון וורדפרס. התקנה מהירה של וורדפרס מאפשרת עיצוב ובניה של אתר בקלות יחסית לבניית אתר בשפת תכנות. וורדפרס מאפשרת למעצבים ולאנשים שלא יודעים לתכנת, לבנות אתרים מ0 עד 100 בלי לגעת בקוד*

בניית אתר בפלטפורמת וורדפרס מאפשרת ניהול והוספת מידע ותוכן בקלות, גם לאלו שאין להם יד בבנית אתרים. לכן מומלץ להשתמש בשירותים של בעל מקצוע לבניית האתר, אבל הניהול עצמו יכול להתבצע בידי בעל האתר, לאחר שהוא יכיר את המערכת.

כשבונים אתר עם וורדפרס, בייחוד כשהאתר בעברית, מאוד שימושי להשתמש בפלאגין שקוראים לו אלמנטור – אלמנטור הוא בונה חזותי המאפשר לעצב את עמודי האתר בצורה קלה ונוחה, עם אפשרויות עיצוב מתקדמות, ללא ידיעת קוד ותכנות. אלמנטור הוא כלי שבאמת הופך את בניית אתרי הוורדפרס לנגיש יותר למעצבים. בכדי להשתמש בכל האפשרויות המתקדמות והמעולות של אלמנטור, צריך לרכוש רשיון שנתי (אין צורך לחדש אם לא רוצים לאחר השנה) – כאן

*לפעמים כדאי לדעת CSS ו-HTML גם כשעובדים עם אלמנטור ווורדפרס.

מגבלות אחסון אתרים

בדר"כ יהיו מגבלות כלשהן, תלוי באחסון שתרכשו, אשר תצטרכו לשים לב אליהן ברגע שהאתר שלכם יתחיל להיות פופולרי, אלו מגבלות שלרוב ניתן להעלים עם שדרוג תכנית האחסון שלכם, ותכניות האחסון הזולות כוללות מספיק גמישות לשלבים הראשוניים של אתר אינטרנט או עסק אינטרנטי. רוב התכניות אחסון אתרים שתמצאו בחברות המובילות כיום הינן זולות במיוחד, ויש לא מעט תכניות "ללא הגבלה".

בדר"כ מה שאנשים מחפשים זאת חברה זולה או חברה ישראלית. כי בעיקרון אם חברות ישראליות היו נותנות שירותים מקומיים במחיר תחורתי מול המתחרים בחו"ל, היו להם הרבה יותר לקוחות ישראלים בעלי עסקים ואתרים קטנים יחסית (אתרי תדמית למשל, שזה המון אתרים).

 

בונים אתר ומקבלים עיצוב פייסבוק עיסקי עלינו!