האם שווה לבנות אתר אינטרנט לעסק?

האם שווה לבנות אתר אינטרנט לעסק

תוכן עניינים

האם שווה לי לבנות אתר אינטרנט לעסק?

השאלה הפשוטה הזאת גובלת בתקציב לא קטן לביצוע אבל גם מינוף משמעותי של העסק שלכם בדיגיטל. אתר אינטרנט לעסק הוא מזמן כבר לא מותרות אלא ברירת מחדל כשאתם רוצים שתהיה לכם חשיפה ושיווק לעסק בדרכים היעילות ביותר. הוא משתמש בסיס לכל מערך השיווק של העסק שלכם ומשמש כעמוד שדרה לתקשורת עם לקוחות פוטנציאלים ואיסוף נתונים לשיווק יעיל יותר.

יתרונות אתר אינטרנט לעסק

כשאנחנו מדברים על התועלת שאתר אינטרנט מעניק לעסק שלנו אנחנו יכולים להתייחס לשני היבטים משמעותיים:

  1. קידום אורגני
  2. קידום ממומן

בקידום אורגני אנחנו מקבלים תמורה על התוכן שאחנו שמים באתר על ידי מנועי החיפוש ששולחים אלינו תנועה. בקידום ממומן אנחנו יכולים להשתמש באתר כבסיס לאיסוף נתוני בשביל שיווק לאנשים שצריכים את השירות שלנו ומחפשים אותו, או כאלו שנכנסו לאתר ואנחנו יודעים שהם צריכים את המוצר שלנו ורוצים לשווק להם שוב.

מה צריך בשביל לבנות אתר אינטרנט?

תכנון תאורטי

קודם כל נציב את המטרות של אתר האינטרנט, האם הוא נועד לשמש כתיק עבודות בשביל שנשלח ללקוחות שלנו, האם הוא נועד לשיווק ממומן בעיקר וצריך למכור היטב, או שהוא נועד לקידום אורגני וצריך להכיל הרבה תוכן שמסודר בצורה כזאת שיהיה נוח וקל להגיע לתוכן המתאים לגולש.

אם אנחנו מקימים חנות אינטרנטית אנחנו נשקול את הפונקציונליות שאנחנו רוצים מהמערכת, כמה מוצרים ואיך אנחנו רוצים להציג אותם.

כשאנחנו מקימים כל סוג אתר אנחנו נרצה קודם כל להבין את המטרה שלו ורק אז לתכנן את הצורה הטובה ביותר לבנות את האתר כדי שישמש את הבעלים ואת הגולשים.

תכנון טכני

בשביל תכנון טכני של האתר אנחנו נרצה להשתמש ביועץ אם אנחנו לא מודעים להיבטים השונים באתרי אינטרנט מודרניים, למשל אם אנחנו לא יודעים להציג את האתר שלנו במסכים שונים, אנחנו נאבד כמות גדולה של הגולשים לאתרים שהם ריספונסיביים ומתאימים למסכים שונים.

אנחנו צריכים לדעת מה השלבים והידע הטכני שאנחנו צריכים לצבור על מנת לעלות אתר מודני לאוויר, ואם אנחנו לא יודעים או לא יכולים ללמוד בגלל סיבה כזו או אחרת, אנחנו נרצה להשתמש בחברה לבניית אתרים בשביל לחסוך את הזמן והכסף שנבזבז על עקומת הלמידה והבניה. כך הבניה של האתר תהיה מקצועית, מהירה ותשרת אותנו שנים קדימה.

 

עיצוב האתר

בבניית אתר אינטרנט יש חלוקה ברורה בין העיצוב לבניה, בדר"כ יוצרים הדמיה עיצובית לאתר על מנת להראות ללקוח את העיצוב לפני שמתחילים בשלב הבניה בגלל שקל יותר לבצע שינויים בעיצוב גרפי מאשר באתר חי. תהליך העיצוב צריך להתבצע בתוכנה שאפשר יהיה לראות בה הדמיה ויזואלית מוכנה באחוזים גבוהים ותהיה מדויקת ברמה מסוימת לאתר החי שיעלה לאוויר.

בניית האתר

הקמת האתר יכולה להתבצע על מערכות שונות, לרבות וורדפרס, מערכת קוד פתוח שניתן להתקין בחינם בכל אחסון אתרים מודרני בקלות ולעלות אתרים לאוויר תוך דקות. בשביל לבנות אתרים מעולים ומודרניים על מערכת וורדפרס, בוני אתרים משתמשים במערכות בונים חזותיים, שמסייעים לשים אלמנטים שונים באתר ולעצב את האתר כמעט כרצונינו ללא תכנות ומגבלות פיתוח.

שתפו את המאמר

הרשמה לעידכונים
Loading

מאמרים נוספים

ידע זה כוח, הירשמו לעדכונים במייל בשביל לא לפספס עוד טיפה

Loading

שנחזור אליכם? השאירו פרטים

עובד