למחוק שפות מיותרות בוורדפרס | הדרך הקלה

תוכן עניינים

אם עשיתם עדכונים באתר וורדפרס שלכם וראיתם שהם כוללים שפות מיותרות, חוץ מאלו שיש לכם שימוש בהן (בדר"כ אנגלית או עברית או שפה ראשית אחרת) ולא בא לכם לחכות את  זמן המתנה הארוך ומיותר עד לסיום כל עידכוני השפות, שקורה כל פעם שמתקינים תוסף או ערכת עיצוב חדשה באתר, כדאי שתלמדו למחוק אותן.

הדרך היחידה למחוק את השפות המיותרות כרגע היא למחוק את כל קבצי השפות, בגלל שאם אין קבצי תרגום, המערכת של וורדפרס תפסיק לחפש קבצי תרגום עבור השפות האלו בכל שינוי.

בשביל לזרז את תהליך מחיקת השפות בוורדפרס, ניתן להשתמש בתוסף ניהול קבצים (File Manager) או ב-FTP או באמצעות סייר קבצים כתוסף וורדפרס, העיקר שיהיה ניתן לבצע בו חיפוש ולמצוא קבצים לפי הקידומת של כל שפת תרגום, למשל he_IL לעברית, ואז אפשרות לסמן ולמחוק את כל הקבצים בפעם אחת.

1. עושים רשימה של כל השפות המיותרות

ברגע שאתם מבצעים עדכון בוורדפרס ואתם רואים את הרשימה של השפות המיותרות שהוא עידכון, תוכלו להעתיק את הקיצורים של השפות הללו – למשל da_DK, לקובץ טקסט\וורדפרס ואז יהיה לכם קל להעתיק ולחפש את השפה שאתם רוצים למחוק בסייר הקבצים.

2. מתקינים או נכנסים לסייר הקבצים של האתר

תוכלו להתקין תוסף באתר וורדפרס שלכם, סייר קבצים או file manager, יש כמה תוספים חינמיים. אם יש לכם סייר קבצים ברמת האחסון שאיתו אתם יכולים לחפש קבצים ולמחוק, תוכלו להשתמש בו גם.

לצורך ההדגמה השתמשנו בסייר הקבצים File Manager בניתן להוריד מכאן חינם >>

3. מחפשים את הקיצור של השפה בסייר הקבצים

אנחנו כעת נחזור לרשימת השפות המיותרות שיש לנו באתר, ששמרנו בשלב הראשון. ונשתמש בסייר הקבצים בשביל לחפש את הקידומת של כל שפה מיותרת ונמחק את השפות מ-3 תיקיות: Languages ואז 2 תיקיות פנימיות: Plugins, Themes.

4. בוחרים את כל תוצאות החיפוש ומוחקים

לאחר חיפוש השפה אנחנו נוכל לבחור מראשית הרשימה ואז לגלול למטה, להחזיק את הלחצן SHIFT במקלדת ולסמן את הקובץ האחרון, לאחר מכן לחצן ימני על העכבר ונוכל למחוק את כל הקבצים. זה תהליך שצריך להתבצע לכל שפה מיותרת המותקנת באתר, וגם בתיקיות הפנימיות כמו שצוין בשלב 3.

בהצלחה! ואם אתם צריכים עזרה, אנחנו לרשותכם, צרו קשר.

שתפו את המאמר

רוצים לדעת כשמתפרסם מאמר חדש? הירשמו לעדכונים במייל.

Loading

מאמרים נוספים

Scroll to Top

לשיחה קלילה השאירו פרטים

עובד