הסרת תרגומי WPML מאתר וורדפרס

תוכן עניינים

למה שנרצה להסיר את מערכת WPML

מערכת התרגום WPML היא בין המערכות המתקדמת ביותר לאתרי וורדפרס כשרוצים להציג את האתר ביותר משפה אחת, עם שדרוגים שמתאימים לתרגום חנויות ווקומרס ולכל סוג אתר וורדפרס עם שלל אפשרויות שדרוג מתקדמות לתרגום מקצועי וקל של האתר. החיסרון של המערכת הוא ריבוי קבצים ותוספים שעלולים להזיק לקידום האורגני במידה והתרגום לא מושלם, ולחווית ניהול האתר.

כדאי להסיר את המערכת במידה והיא לא משרתת אתכם, אם תרגמתם כמה עמודים בודדים או כלל לא, כשאתם לא יכולים להמשיך ולתרגם את האתר והמערכת סתם יושבת שם ואתם משלמים עליה תשלום שנתי, או שהיא נשארה במצב לא מעודכן באתר שלכם וממש לא רצוי שיהיו תוספים לא מעודכנים באתר. לא משנה מה הסיבה, תוכלו להסיר את קבצי התרגום והאפשרויות שWPML הכניסה לאתר שלכם ולהסיר את התוסף לחלוטין באמצעות השלבים הפשוטים האלו.

הסרת WPML מאתר וורדפרס

אם ברצונכם להסיר לחלוטין שפה ובעצם את כל התוספים של WPML ולנקות את האתר תוכלו לבצע זאת בכמה שלבים פשוטים, תמונות העזר למטה

  1. מוחקים את כל הקבצים שקשורים לשפה שאנחנו רוצים להסיר: עמודים, פוסטים, קטגוריות, תמונות ומדיה, מוצרים, טמפלטים. ניתן לבחור בשפה שאנחנו מסירים באתר וכך נראה את כל התכנים הקשורים אליה.
  2. ביטול השפה במערכת WPML: בתפריט WPML >> שפות, ואז באיזור שפות האתר לוחצים עריכת שפות Edit Languages ומורידים את הסימון (וי) מהשפה שברצונינו למחוק.

  3. איפוס ומחיקת הגדרות WPML – מומלץ לגבות את האתר לפני פעולה זו בשביל שחזור במידה ומשהו ישתבש. בכדי לאפס נכנסים בתפריט מנהל הוורדפרס לWPML >> תמיכה, לוחצים על פתרון בעיות בתוך איזור התמיכה.

  4. מסמנים (וי) את "פעולה זו תאפס את…" ולוחצים על הכפתור "נקה פרטי שפה ואכלס שפות מחדש".
  5. במידה ולא מחקתם את כל הקבצים שקשורים לשפה הלא רצויה, תופיעה טבלה עם הקבצים הנ"ל. תוכלו למחוק אותם ידנית או במידה והם לא מופיעים בשל הסרת השפה, תוכלו להחזיר את השפה שמחקתם, למחוק את העמודים והתכנים הלא רצויים ואז למחוק שוב את השפה הלא רצויה.

צילומי מסך להסרת שפה ואיפוס WPML

תרגום אתר אוטומטי עם Google Translate

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

במידה ואתם מחפשים אלטרנטיבה נוחה לתרגום האתר בלי לתרגום אותו ידנית, אתם יכולים להעזר בתוסף שמאפשר תרגום אוטומטי של גוגל לאתר. אולי לא מקצועי ויהיו טעויות אבל זה ישרת לקוחות שממש מתקשים עם שפה שבאתר שלכם וחלקם יהפכו ללקוחות.

תוספי תרגום אוטומטיים גם מאפשרים קידום אורגני עם תכנים מתורגמים אבל זה לא מומלץ בגלל שאין לכם שליטה איך התרגום ייצא לפועל מהמכונה. עדיף לתת את האופציה לתרגום אוטומטי אבל לא לקדם את העמודים המתורגמים. תוסף תרגום לדוגמא: Google Language Translator.

שתפו את המאמר

רוצים לדעת כשמתפרסם מאמר חדש? הירשמו לעדכונים במייל.

Loading

מאמרים נוספים

התייעצו איתנו, זה לא עולה כסף :)

עובד