אתר תדמית לדוגמא

סיברו דיגיטל
אתר בשת"פ: עיצוב ע"י קורל רפאל הזמנת עבודה Sivrodigital בניית אתר MNemir הלקוח ביקש לעצב ולבנות לו אתר תדמית מודרני עם השירותים שהוא מציע ובלוג מאמרים, לאחר קבלת העיצוב מהמעצבת בנינו את האתר על גבי מערכת וורדפרס בדיוק לעיצוב. לאחר בניית האתר הלקוח קיבל הדרכה מלאה על הוספת תכנים ותפעול האתר.
בניית אתר לעסק שיווק דיגיטלי וקידום ממומן
אביטל ואביטל - אתר תדמית וחנות
לעסק קיימים 2 אתרים, אתר אחד הכולל גם שירותים וגם חנות שכבר לא רלוונטית, ואתר חדש של חנות עם כל המוצרים הרלוונטיים. בעלי העסק ביקשו להפנות את הקישורים למוצרים ולחנות המופיעים כרגע תחת האתר הישן במנועי החיפוש - לאתר החנות החדש, מכיוון שהם מקבלים הרבה פניות על המוצרים והגולשים מגיעים לאתר הישן בלי אפשרות לבצע קניה. קושי ופתרון: העלנו אתר חדש לאוויר בוורדפרס והיינו צריכים לדאוג להפניות קישורים מהעמודים של האתר עם החנות הלא רלוונטית לחדשה, בגלל שהקישורים הישנים היו באתר הבנוי בקוד פתוח עם כתובות מסורבלות ללא אינדיקציה למוצר או לתוכן העמוד, היה קושי להפנות את הקישורים בגלל אנטי וירוס של שרת האחסון. לאחר בירור עם האחסון הצלחנו להגיע לפתרון עבור ההפניות.
בניית אתר תדמית לעסק בתחום איפור ושיער כלות באיזור המרכז אביטל ואביטל
שומרי המלכה
בנינו אתר תדמית ללהקה מחווה לקווין Queen's Guards + עיצבנו להם לוגו חדש ומודרני המעביר את אופי הלהקה.
בניית אתר תדמית ללהקת קאברים של קווין - שומרי המלכה
Garage Door Star
אתר תדמית לעסק תיקון דלתות גרג'ים בארה"ב.
בניית אתר תדמית לעסק בארה"ב של תיקון והתקנת דלתות גרג'ים Garage Door Star
Glow Glamping
פעם שניה שאנחנו בונים אתר תדמית חדש לעסק Glow, באתר החדש יצרנו חוויה נעימה ואפשרויות חכמות להזנת תכנים בצד מנהל האתר על מנת שהחברה תוכל לנהל את התכנים באתר עצמאית בקלות ללא צורך במתכנת.
בניית אתר תדמית לעסק אירוח Glow
גדג'טס Gadgetz
אתר ארכיון מאמרים בנושאי צרכנות ומוצרים.
הקמת אתר בלוג מאמרים לקידום אורגני
עוד בדרך

שנחזור אליכם? השאירו פרטים

עובד