טופס יצירת קשר

מתאים לאתרים מסוג:

טופס באתר אינטרנט הוא דבר בסיסי וסטנדרטי בכל אתר, המאפשר לגולשים למלא שדות עם הפרטים שלהם ולשלוח. בעל האתר מקבל אימייל עם הפרטים ובך נוצר "ליד" חדש.

הטופס יכול להיות פשוט, כמו שרואים בדר"כ בעמודי נחיתה, וגם מורכב מאוד, עם שלבים, שרואים בדר"כ באתרי חנות או אתרי תדמית. הטופס יכול להיות מורכב משדות שונים המאפשרים לגולש להעביר אל בעל האתר מידע בצורה נוחה מאוד ובכך להקל ולהפוך את תהליך יצירת הקשר או קבלת פרטים רחבים מאוד מהגולש.

אפשרויות שדות טפסים (רשימה לא מלאה)

שדה טקסט – מאפשר להזין שורה אחת של טקסט, כמו "שם מלא" למשל

שדה טקסט מורחב – מאפשר להזין שורות מרובות של טקסט, לשימוש על מנת לקבל טקסט ארוך כמו "הערות להזמנה"

שדה טלפון – מאפשר להזין טלפון בלבד

שדה אימייל – מאפשר להזין אימייל בלבד

שדה העלאת קובץ – מאפשר לעלות קובץ ביחד עם שליחת הטופס, בהגבלה שאתם מגדירים מראש לפי סוג קובץ, גודל וכו'. יכול לעזור למשל לקבלת קורות חיים באתר.

שדה בחירה מרובה (צ'ק בוקס) – אם יש כמה אפשרויות מתוך רשימה שאתם רוצים שהגולש יבחר, למשל מרכיבים למנה של פלאפל

שדה בחירה אחת מתוך אפשרויות (רדיו) – אם אתם רוצים שהגולש יבחר רק דבר אחד מתוך האפשרויות המוצגות

הרחבות חווית משתמש

טופס שלבים

נועד להקל על הגולש להזין מידע רחב בלי הסחות דעת, כל שאלה או חלק בטופס יהיו בעמוד משלהם, וכל שאר השאלות יהיו גלויות לגולש לפי הבחירה שלו (עם סיעוף) או לפי השלב בו הוא נמצא.

קבלת תשלום עם טופס

במעמד שליחת טופס, ניתן לקבל תשלום מהגולש בעת השליחה באמצעות פאיפאל או רכישת מוצר מחנות ווקומרס למשל.

רישום משתמש באתר

ניתן לרשום משתמש חדש באתר עם טופס, את שדות הטופס תוכלו לייצר לפי הפרטים המזהים שאתם רוצים לקבל מכל משתמש הנרשם לאתר שלכם. כמובן שהכי טוב להקל על חווית המשתמש עם פרטים מינימליים כמו אימייל בלבד (וסיסמה לפי צורך), ניתן גם לקבל טופס הרשמה ולאשר את הרישום לאחר בדיקה.

הוספת טופס למוצר

במידה ואתם רוצים לאסוף מידע בחנות המקוונת שלכם, תוכלו להוסיף שדות טופס לפי צורך בעמודי המוצרים שלכם על מנת לקבל פרטים בעת הרכישה. אפשרות מעולה לקבלת פרטים על מוצר בהתאמה אישית, כמו כיתוב על תכשיט או הקדשה. ניתן ליצור טפסים ושדות שונים במעמד המוצר, העגלה וגם הקופה.

טופס הסכמה עם חתימה דיגיטלית

ניתן להוסיף לטופס חתימה דיגיטלית הנחתמת באמצעות המחשב (העכבר) או על גבי המסך בסלולרי או טאבלט. הטופס החתום יישלח לבעל האתר וגם לחותם עם חתימה דיגיטלית מאושר.

התייעצו איתנו בכיף. השאירו פרטים כאן

עובד