סיור וירטואלי 360 מעלות

צילום 360 מבוסס על טכנולוגיה שמתחדשת כל הזמן, ועד לפני כמה שנים לא הייתה נגישה לבעלי עסקים ובטח לא לצרכן הפשוט. כיום יש תחרות בשוק והטכנולוגיה מתפתחת, יחד עם מחשבים חזקים יותר, אינטרנט מהיר יותר וגם התפתחות טכנולוגיית צילום 360, ניתן לראות עליה משמעותית בשימוש הטכנולוגיה לפרסום והצגת מוצרים ומקומות בדרך זו.

סיור 360 מעלות מאפשר למשתמש להכנס ולהרגיש את המקום, לתת לו תחושה של שליטה על זוית הראיה שלו, בלי לבלבל אותו עם פרטים מעבר ליכולת הראיה הטבעית, כלומר הצופה מרגיש מחובר יותר וזה מושך יותר מתמונה או סרטון, זאת אינטראקציה ישירה עם לקוחות פוטנציאליים – "רגל אחת בתוך החנות" – תמונות 360 מסקרנות, אנשים עוצרים את האצבע המדפדפת כשהם רואים משהו שזז איתם.

סיור וירטואלי לעסקי נדל"ן

צילומי 360 ניתן לשלב בשיווק ופרסום, וכמו כן כמצגת עבודות ללקוחות. צילום 360 מעלות מעולה לנדל"ן מקומי, השכרת דירות, מכירת דירות, שיווק דירות ניפוש וצימרים, מקומות סגורים ופתוחים כאחד, כלומר תוכלו להציג בצורה יפייפיה את השטח מסביב לנכס שלכם.

(סיור וירטואלי שעשינו לדירת הנופש שנזיב)

סיור וירטואלי לחנויות

ניתן לבנות סיור וירטואלי של תצוגת מוצרים עם כפתורי פרטים נוספים על כל מוצר וליצור אינטראקציה נוספת עם המשתמש. תמונות 360 מעלות מגיעות בצורה של קובץ JPG, וכשמעלים אותן לפייסבוק, הן הופכות אוטומטית לתצוגת 360. ניתן גם לשלוח אותן במסנג'ר של פייסבוק, והן יתקבלו בצד השני גם כ360 מעלות. את הסיור הוירטואלי שיוצרים מהתמונות ניתן לשתף ברשתות החברתיות וגם להטמיע באתר אינטרנט (כמו הדוגמא כאן)

תמונות אמיתיות ותחושת נוכחות

צילום אמיתי של 360 מעלות יכול לתת משמעות נוספת כשרוצים להראות את הדירה או הנכס מרחוק, אנשים לא מצפים לקבל את אותה התחושה מתמונות כמו שהם יקבלו ברגע שייכנסו לנכס, אבל הצילום הסיור הוירטואלי מאפשר בצורה יעילה מתמיד "להרגיש" את המקום, לנוע בו, להסתכל לצדדים. חוויה מוחשית עוד יותר יכולה להיות עם משקפי VR, אבל אנשים לא באמת מחזיקים כאלו בבית, לרוב, לכן הסיור הוירטואלי האינטרקטיבי שיעשו עם המכשיר הסלולרי שלהם, או במחשב, יתן להם את הדבר האמיתי לפני שראו את הדבר האמיתי ולהתעניין בנכס.

להתבלט מהתחרות בנדל"ן

חשוב בימיינו להראות שאנחנו קצת שונים, קצת טובים יותר או יכולים לתת מענה וערך אמיתי ללקוחות, בזמן שגרה, חג, קורונה או כל דבר אחר שיוצר שינויים בשוק. התחרות תומכרת בקידמה ולא נעים להשאר מאחור, מתי הייתה הפעם האחרונה שמישהו התקשר לטלפון על מרפסת והשכיר דירה?, כולם נכנסים לאתרי מאגרים ומודעות כגון יד2 ומחפשים בקבוצות בפייסבוק.

סיור 360 מעלות של דירה או נכס נדל"ן יכולים לתת מענה מודרני לכמה בעיות שנוצרות בשוק, הקורונה לא מאפשרת מגע ולא רוצים להסתובב בין דירות, לכן סיור 360 מעלות יכול לשפר משמעותית את הפוטנציאל של מחפשי הדירות דווקא לפנות אליכם אחרי שהם התרשמו מסיור 360 מעלות של הנכס.

סיור וירטואלי 360 מעלות

רוצים להתייעץ?