איך להרשם ולהפוך למוכר באמזון

תוכן עניינים

פתיחת חשבון בנק אמריקאי

בשביל להתחיל למכור באמזון, החברה מחייבת אתכם להיות בעלים של חשבון בנק אמריקאי. משהו שהקשה בעבר על עסקים בישראל להתחיל לשווק את המוצרים שלהם באמזון. בשביל לפתור את הסוגיה הזו, חברת Payoneer הקימה שירות שמאפשר לכם לפתוח חשבון בנק אמריקאי, עם פרטים מלאים, ללא צורך בבירוקרטיה מסובכת. תוכלו לקבל מחברת Payoneer כרטיס אשראי בינלאומי של MasterCard בשביל למשוך את הכספים מהחשבון שלכם מכל כספומט המאפשר משיכה מחשבון בנק אמריקאי (רוב הכספומטים בארץ), החיסרון במשיכה עם כרטיס אשראי מחשבון אמריקאי הן העמלות הגבוהות של הכספומטים, בדר"כ העמלות יהיו כפולות לעומת משיכה מכרטיס מקומי. תוכלו גם להשתמש בכרטיס בשביל לרכוש בחנויות ובאינטרנט, שימושי מאוד אם אתם רוכשים בדולרים. כשאתם תרכשו בשקלים, תהיה עמלת המרה מסויימת ותאבדו כמה שקלים בדרך.

עוד בתהליך ההרשמה לחשבון מוכר באמזון, אתם מוכרחים להזין פרטי חשבון בנק אמריקאי, כשאתם בוחרים שאתם מישראל, אמזון אומרים לכם שאתם צריכים להרשם לPayoneer על מנת לרשות את חשבון המוכר שלכם באמזון. זה חלק שלא ניתן לדלג עליו בתהליך ההרשמה, לכן כדאי שתיצרו חשבון Payoneer כעת: מעבר לרישום בPayoneer

בחירת תכנית אישי או פרו

לאמזון יש שתי תכניות שתוכלו לבחור מהן בשביל להתחיל למכור.

אישית Individual

במידה ותרצו למכור עד 40 מוצרים בחודש ולפרסם אותם ב10 קטגוריות בלבד, ללא שימוש בכלים מתקדמים כגון הAPI של אמזון ופלטפורמות עזר שונות של אמזון. העלויות שלכם יהיו 0.99 דולר עבור כל מוצר שתמכרו ותוספת עמלה משתנה לפי הקטגוריה אליה המוצר משוייך.

מקצועית Professional

במידה ותרצו למכור יותר מ40 מוצרים ולפרסם אותם ב20 קטגוריות, תקבלו גישה לAPI של אמזון וכלים נוספים. העלויות שלכם יהיו 39$ לחודש ועמלות מכירה שמשתנות לפי קטגוריה בה נמצא המוצר שנמכר.

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

הרשמה לעדכונים
על מאמרים חדשים

Loading

מאמרים נוספים

לשיחה קלילה השאירו פרטים

זמינים גם בצ'ט בצד ימין :)