הקמת אתר חנות מודולרי

כשבעל עסק ניגש למלכת בניית אתר חנות לעסק שלו, בין אם למכור מוצרים פיזיים במשלוחים לארץ או לחו"ל, או מוצרים דיגיטליים או קורסים, התהליך המסובך, שלל האפשרויות וחוסר הידע הטכני מוביל את בעל העסק לקבלת הצעות מחיר שהוא לא מבין, ולעיתים לשלם על דברים שהוא לא צריך.

בעקבות המצבים הקשוחים שעסקים צריכים לעבור בישראל, בשל המצב הבטחוני והמלחמות הבלתי פוסקות, בשל ההשפעה של השוק והסביבה במצבים כמו קורונה שלימדה אותנו שלא כל עסק יכול בכלל להתקיים, והשפע שמגיע מהעיסוקים שלנו נראה לעיתים רחוק מאוד.

אנחנו ב-MNemir יודעים ממקור ראשון מה אתר חנות יכול לעשות לעסק, הנוכחות הדיגיטלית 24 שעות ביממה, היכולת של לקוחות בכל הארץ (וגם בחו"ל) להזמין את המוצרים בכל עת, יכול להעניק לעסק לא רק תמורה כלכלית אלא גם שקט נפשי לאורך זמן.

אז מה זה בעצם הקמת אתר חנות מודולי?

החלטנו שבמקום שנציע לכם את הכל בבת אחת, מה שלא כל בעל\ת עסק יכולים להרשות לעצמם, אנחנו מציעים את הבניה בשלבים, מהשלב החשוב ביותר – שהוא הקמת החנות עצמה, כולל כל האפשרויות עד למצב של רכישה, סליקה וניהול החנות, שיהיה בעלות נמוכה. לאחר מכן תוכלו לשדרג את החנות שלכם בכמה דרכים, בין אם אתם רוצים לשדרג את החנות ויזואלית, עם עיצוב גרפי ומיתוג, בין אם אתם רוצים להוסיף אפשרויות מתקדמות ואוטומציות כמו "עגלה נטושה" שמזכירה ללקוחות שהם רצו לרכוש ולא סיימו, ושלל שדרוגים נוספים שתוכלו להוסיף לחנות שלכם – ברגע שתוכלו או תרצו.

הקמת הבסיס של החנות הוא החשוב ביותר ויעניק לכם כבר עכשיו את האפשרות למכור מוצרים ולקבל עליהם תשלום באינטרנט.

כמה זמן לוקח להקים אתר חנות מודולרי?

שאלות נפוצות

האם האתר שייך לי? כן הוא שלכם.

האם אתם דואגים לתחזוקה? כן, נוכל לדאוג לתחזוקה של האתר בעלות סולידית.

האם צריך משהו נוסף בשביל להקים אתר אינטרנט מעבר לבניה שלו?

כן, נדרשת כתובת – דומיין – שזאת הכתובת שאליה יכנסו בשביל להגיע לאתר שלכם, כתובת האתר עולה כ-80 עד 100 שקל בשנה.

נדרש גם אחסון לאתר – האחסון שומר את קבצי האתר ומציג אותם לגולשים, עלות אחסון ותחזוקה לאתר יעלו ביחד 250+מע"מ לחודש אם תרצו לקבלת את השירות דרכינו, כמו כן תוכלו תמיד לנהל את האתר שלכם עצמאית במידה ויש לכם את היכולות הטכניות והרצון. האתר הוא נכס בלעדי שלכם!

כמה זה עולה?

  1. בסיס לחנות – 3500+מע"מ חד פעמי (עלויות נלוות לאתר הן כתובת ואחסון, לא כלול)
  2. שדרוג עיצוב ומיתוג – 2500+מע"מ חד פעמי
  3. שדרוג אוטומציות והוספת מנגנונים לאתר – 2000+מע"מ חד פעמי
  4. קידום אורגני לאתר – 1500+מע"מ / לחודש
  5. קידום ממומן לאתר – החל מ-2000ש"ח+מע"מ / לחודש

*לא כולל תקציב פרסום

שנחזור אליכם? השאירו פרטים

עובד