תבניות וורדפרס מומלצות לעבודה עם אלמנטור

תוכן עניינים

את התבנית Hello פיתחו צוות אלמנטור במטרה לתת פלטפורמה נקייה כמה שיותר ליצירת אתרים מאפס באלמנטור פרו. גם בערכת העיצוב הזאת לא תקבלו אתר עם אפשרויות עיצוב ובניה אם אין ברשותכם רשיון לאלמנטור פרו.

ערכת העיצוב הלו אינה נותנת מענה לאלו שרוצים לחסוך מעצמם בניה או אלמנטים עיצוביים כאלו ואחרים ומוגבלת מבחינת האפשרויות שלה. אני ממליץ להשתמש בערכת העיצוב הזו אם אתם מורגלים באלמנטור פרו ויש לכם רשיון לעוד פלאגינים או וידג'טים צד שלישי כגון Jet שנותנים לכם אפשרויות מורחבות וטובות גם במקרה בו ערכת העיצוב \ תבנית אינה מקלה עליכם.

Astra \ אסטרה - מהירה עם עיצוב לווקומרס

נתחיל מהסוף להתחלה, כרגע התבנית (או ערכת העיצוב, אם תרצו) שאנחנו משתמשים בה לרוב סוגי האתרים היא Astra. לעמודי נחיתה, אתרי תדמית ואתרי חנות. אם אתם רוצים אתר מהיר ונקי ויזואלית, בלי יותר מידי תקלות בדר"כ ועם עידכונים שוטפים, ללא אפשרויות מסובכות ומסבכות שיש בתבניות אחרות, ערכת העיצוב אסטרה היא התבנית בשבילכם. הגרסה החינמית של ערכת העיצוב מאפשרת להשתמש באלמנטור פרו ביעילות ולבנות את האתר המושלם שלכם מאפס.

קיימת גרסה מתקדמת בתשלום לתבנית אסטרה, המרחיבה את האפשרויות שלכם ביצירת האתר, תוכלו לקרוא על יתרונות הגרסה בתשלום של תבנית אסטרה – כאן.

אם לא רכשתם את אלמנטור פרו עדיין, אתם תהיו מוגבלים, גם מבחינת התבנית וגם מבחינת כל האפשרויות המודרניות לבניית האתר. מומלץ לרכוש או את אלמנטור פרו או הגרסה בתשלום של התבנית אסטרה

התבנית אושן מאוד פופולרית בקרבת בוני אתרים שמתמשים באלמנטור פרו, התבנית מגיעה עם אפשרויות מרובות, בייחוד לאתרי מכירות עם מערכת ווקומרס. הבעיה של ערכת העיצוב הזו, שהיא קצת מסובכת מידי, ולעיתים אתם תאבדו את עצמכם בכל האפשרויות ומציאתן. כיום אנחנו פחות משתמשים בערכת העיצוב הזו, אך היא עדיין מאוד פופולרית ואנחנו מקווים שימשיכו לשפר אותה.

סיכום

באידיאל, לא היינו צריכים בכלל להשתמש בערכות עיצוב, אבל הן חלק בלתי נפרד ממערכת וורדפרס. בגלל זה כשאתם יוצרים את רוב האתר באלמנטור פרו, ערכת העיצוב Hello, שהינה בסיסית מאוד ועובדת טוב עם אלמנטור, תהיה המושלמת בשבילכם. אם אתם רוצים אפשרויות עיצוב נוספות לווקומרס עדיף להשתמש בערכת העיצוב Astra.

שתפו את המאמר

רוצים לדעת כשמתפרסם מאמר חדש? הירשמו לעדכונים במייל.

Loading

מאמרים נוספים

התייעצו איתנו, זה לא עולה כסף :)

עובד