איך להוסיף כפתור וואטסאפ צף באלמנטור

תוכן עניינים

אנחנו רואים את כפתורי ההתקשרות הצפים, בין אם זה כפתור וואטסאפ להודעות, כפתור טלפון להתקשרות או כפתורים שונים להשארת פרטים – כמעט בכל אתר. למה? בגלל שזה ממש נוח לגולש באתר ליצור קשר מכל מקום בו הוא נמצא, כי הכפתור תמיד "רודף" אחריו בתחתית המסך. הגולשים באתרים התרגלו לכפתור הזה ומצפים לראותו גם באתר שלכם.

איך מוסיפים כפתור וואטסאפ צף בקלות עם אלמנטור פרו

הדרך האידיאלית (כרגע) להוסיף כפתורים צפים בתחתית המסך עם האתר שלכם בנוי עם אלמנטור פרו, באמצעות הוספת וידג'ט אייקון בתחתית העמוד בו אתם רוצים שהכפתור יופיע, או הוספה של הכפתור בפוטר (טמפלט פוטר בבונה התבנית) כדי שהוא יופיע בכל עמודי האתר בהם מופיע הפוטר.

לאחר הוספת האייקון אתם צריכים להגדיר את הקישור שלו עם תנאים דינאמיים >> לבחור התקשרות >> וואטסאפ >> והוסיפו את המספר שלכם בצורה הזו: 972541112222, כלומר כש972 בהתחלה, ללא הספרה אפס וללא רווחים או קווים מפרידים.

לאחר מכן אתם צריכים להגדיר שהכפתור "יצוף", לחצו על עריכת האייקון, לחצו על "מתקדם" בתפריט של אלמנטור, ובמיקום בחרו "מוחלט", לאחר מכן תוכלו לבחור איפה הכפתור ימוקם. את צרו שהוא לא יהיה צמוד כ"כ לקצוות אתם יכולים להוסיף לו (גם באיזור "מתקדם) ריווח פנימי.

שתפו את המאמר

רוצים לדעת כשמתפרסם מאמר חדש? הירשמו לעדכונים במייל.

Loading

מאמרים נוספים

התייעצו איתנו, זה לא עולה כסף :)

עובד