איך לעצב בקנבה – המדריך המלא Canva

תוכן עניינים

המהפכה של קנבה (Canva) מעניקה הזדמנות לכל מי שרוצה ליצור עיצובים ללא ידע טכני או מקצועי. לעומת תוכנות עריכה כבדות שאנשי מקצוע משתמשים בהן כגון Adobe, קנבה היא מערכת הבנויה בתוך אתר וניתן לגשת אליה מכל מחשב (גם אלו שלא מתאימים לעיצוב גרפי) בקלות ותוך כמה לחיצות ליצור עיצובים מסוגננים, לשמור ולפרסם אותם.

קנבה לא מחליפה את אנשי המקצוע כמו קופירייטרים ומעצבים אך היא מעניקה ומנגישה כלים שונים לאנשים שרוצים ליצור לבד, ולחסוך בהוצאות ומעניקה פלטפורמה פשוטה עם אפשרויות שונות לזירוז תהליכי עבודה – כגון הוספת בסיס מיתוג שניתן להעזר בו אחר כך לפרוייקטים (בגרסת פרו). עם קנבה תוכלו ליצור מאפס או מתוך תבנית, עיצוב עם טקסטים, תמונות, אייקונים ואיורים, ולשמור בצורות שונות קבצים של העיצוב במחשב שלכם.

עם קנבה פרו (הגרסה בתשלום שעולה כ-400ש"ח לשנה) תקבלו הרבה אפשרויות משודרגות שיאפשרו לכם ליצור עולם בתוך המערכת הפשוטה והחכמה הזאת, עם גישה לכל התכנים בתשלום לרבות: תמונות אווירה, סרטונים, אנימציות, איורים שונים ועוד.

מעבר לקנבה פרו

איך להרשם לקנבה

כשאתם נכנסים לראשונה לאתר של Canva.com תוכלו להתחבר עם חשבון הג'ימייל שלכם, פייסבוק או חשבונות אחרים. זה יהיה הכי קל ומהיר. תוכלו למצוא את כפתור ההרשמה בצד שמאל למעלה.

איך לזרז את העבודה עם תבניות קנבה

שתפו את המאמר

רוצים לדעת כשמתפרסם מאמר חדש? הירשמו לעדכונים במייל.

Loading

מאמרים נוספים

התייעצו איתנו, זה לא עולה כסף :)

עובד