איך בוחרים לוגו לעסק

Logo designer at work

תוכן עניינים

לוגו הוא סמל המוביל את המיתוג שלכם בדיגיטל ומחוצה לו. מיתוג מופיע בצורות שונות במקומות שונים שיכולים להכיל אותו בדרכים שונות. מבלבל? תכף נעשה סדר.

מה זה לוגו טוב

לוגו הוא סמל, אייקון, משהו שמייצג את החברה או המותג שלכם. הלוגו צריך להיות קליט ויזואלית, כלומר צריכים לזהות אותו מקרוב, רחוק וכמה שיותר. כמובן שלא רק מראה הלוגו אלא גם נוכחות המותג שלכם מאפשרת ללוגו להחרט בראשם של לקוחות פוטנציאליים. הלוגו במידה והוא טוב, יוכל לשרת אתכם שנים קדימה. בכך עדיף לנו להשקיע מעט מחשבה.

איפה הוא הולך להופיע

הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו הוא – איפה הלוגו יופיע. האם הוא יופיע באתר? בפייסבוק וברשתות חברתיות? האם הוא יופיע על מוצרים מודפסים או רק דיגיטליים? האם צריך שהוא יהיה מזוהה מיידית בגדלים קטנים וגדולים? כך נוכל להבין מה הסגנון הרצוי ללוגו שלנו.

סוג לוגו

ישנם כמה "סוגים" של לוגואים, אפשר לקטלג אותם למשל ל: לוגו טיפוגרפי המכיל רק טקסט מסוגנן, לוגו עם אייקון המכיל איור או סמל כלשהו שמופיע ביחד עם טקטס, וישנם גם לוגואים שונים אחרים כמו למשל לוגו עם דמות מאויירת.

צבעוניות ואופי

הצבעוניות של המותג שלכם בדר"כ מופיעה בצורה מדויקת בלוגו, את הצבעויות כדאי לבחור ולהתאים למותג עם פסיכולוגיית צבעים נכונה עבור המותג, למשל אם אתם רוצים משהו שיראה אמינות, תשתמשו בכחול. אם אתם רוצים לפנות לקהל היעד הנשי בעיקר אתם תרצו להשתמש בצבעי פסטל \ בהירים \ ורודים שפחות קורצים לקהל היעד הגברי.

עיצוב

לאחר שהחלטנו מה הכיוון של הלוגו, נפנה למעצב על מנת להפוך אותו לילד אמיתי! בתהליך העיצוב יהיה סקיצות רעיוניות של הלוגו, ולאחר בחירת הסקיצה הנכונה מתאימים לה צבעוניות וטיפוגרפיה.

אם אין לכם עדיין לוגו מקצועי לעסק, אתם יכולים לעשות את התהליך איתנו – צרו קשר

שתפו את המאמר

הרשמה לעידכונים
Loading

מאמרים נוספים

ידע זה כוח, הירשמו לעדכונים במייל בשביל לא לפספס עוד טיפה

Loading

שנחזור אליכם? השאירו פרטים

עובד