סיקור: Webflow מערכת לבניית אתרים ללא קוד

תוכן עניינים

יתרונות

מערכת המעניקה לכם אפשרות ויזואלית לבניית אתרים ריספונסיביים, כלומר לגדלים של מסכים שונים, להוסיף אפקטים ואפשרויות עיצוב מודרניות כגון הוספת אנימציות לוטי. יש במערכת אפשרות להוספת ניהול תוכן והוספת אפשרויות מכירת מוצרים וסליקה. המערכת מעניקה פתרון מקצה לקצה כשאתם מעצבים את האתר שלכם בתוך מערכת נוחה לשימוש ואז "מעלים" את האתר שלכם לאחסון של Webflow בתכנית חודשית. במידה ולא תרצו לקחת תכנית חודשית של אחסון, תוכלו לייצא אתרים מהמערכת ולאחסן אותם באחסון הפרטי שלכם, אבל אפשרויות של ניהול תוכן, לקוחות, ומכירות יושבתו.

חסרונות

מערכת Webflow מעניקה לבונה האתרים אפשרות לבנות בצורה נוחה מאוד את האתר ולעלות אותו לאויר, אבל החסרונות של המערכת יכולות להיות דיל-ברייקר במידה ואתם צריכים פונקציות מסויימות, ולא מעוניינים לאחסן את האתר שלכם על אחסון Webflow.

מה האפשרויות ש-Webflow נותנים בהעלאת האתר שלכם לאוויר

אחסון עם Webflow

האפשרות הנוחה ביותר כשהעובדים עם מערכת Webflow לבניית אתרים, מעניקה לכם כל האפשרויות של המערכת ללא הגבלות. תוכלו לבנות מערכת CMS לניהול משתמשים ותוכן, וגם לחבר סליקה ולמכור מוצרים. כל עדכון שתעשו לאתר תוכלו לעלות לאוויר בקלות עם מערכת וובפלו.

בניית האתר וייצוא לאחסון חיצוני

במידה ואתם רוצים להשתמש במערכת Webflow בכדי לבנות את האתר שלכם, אבל אתם מעוניינים לעלות אותו לאוויר באחסון הפרטי שלכם ולא לשלם לחברת Webflow עבור האחסון שלכם, תוכלו לעשות זאת עם התכנית הבסיסית ביותר שיש לWebflow להציע בעלות נמוכה, לבנות את האתר שלכם ולייצא את הקבצים, ולייבא אותם לאחסון שלכם ולעלות את האתר לאוויר.

הבעיה היא שאתם שאתם מייצאים ממערכת Webflow לאחסון חיוני יאבדו כמה פונקציות די קריטיות, כמו מערכת ניהול התוכן, ומערכת מכירת מוצרים. כלומר כל מה שנשאר לכם לעשות באמת עם מערכת Webflow כשאתם רוצים לאחסן באחסון שלכם את האתר שתבנו הוא לבנות עמודי נחיתה סטטיים ואתרי תדמית שמציגים מידע ולא עושים מעבר לכך.

שתפו את המאמר

רוצים לדעת כשמתפרסם מאמר חדש? הירשמו לעדכונים במייל.

Loading

מאמרים נוספים

התייעצו איתנו, זה לא עולה כסף :)

עובד