בניית דף נחיתה – מה זה ואיך להקים אחד מוצלח

מהו דף נחיתה

דף נחיתה, או בשמו השני – עמוד נחיתה, הוא אתר אינטרנט עם עמוד אחד בלבד, שבו אנחנו מנסים לרכז את התוכן הרלוונטי ביותר ללקוח הפוטנציאלי או המידע הרלוונטי ביותר ומקדמים אותו לרכישה, יצירת קשר או השארת פרטים ("ליד").

את עמוד הנחיתה נעצב עם תמונות אוירה רלוונטיות, אייקונים ועוד אלמנטים ויזואליים שיעבירו את הלקוח הפוטנציאלי בצורה ממוקדת בין הנושאים החשובים.

למדוד ואז לחתוך

כשאנחנו בונים דף נחיתה אנחנו רוצים לתכנן אותו בצורה שבה הגולש יקבל את האינפורמציה. ההתחלה, כלומר המסך הראשון, צריכה להכיל אינפורמציה רלוונטית ומדוייקת, עם מראה ויזואלי מזמין. לאחר מכן אנחנו נמשיך לתצוגת מידע נוסף בצורה נעימה לגולש, בכדי שיוכל לעיין או לקרוא, לראות תמונות ולהנות ויזואלית.

אם נעמיס מידע כתוב, לא בהכרח ללקוח שלנו תהיה מספיק סובלנות לקרוא את הכל, והוא יעזוב למקום בו מציגים לו את האינפורמציה בצורה קלה יותר.

פחות אורגני, יותר ממומן

עמוד נחיתה לא נועד להכיל מספיק תוכן בשביל לקדם אותו אורגנית במנועי החיפוש. לכן הוא בדר"כ מקודם בצורה ממוממנת בגוגל אדס (Google Ads) וברשתות החברותיות (מודעות בפייסבוק למשל).

לקוחות פוטנציאליים מגיעים לעמוד הנחיתה בכדי לקרוא עוד קצת תוכן ולהתרשם מהמוצר שלכם, ואז לרכוש או להשאיר פרטים להמשך קניה.

לשיחה קלילה השאירו פרטים

זמינים גם בצ'ט בצד ימין :)