מיתוג עסקי מקצועי
+אתר מותאם אישית
+אחסון חינם לשנה

00
ימים
00
שעות
00
דקות
00
שניות

רק ב-5,900 ₪ במקום 9,500 ₪!!!

לא כולל מע"מ, המבצע לזמן מוגבל

מיתוג עסקי

מיתוג חדש מודרני לעסק שכולל לוגו, צבעוניות וטיפוגרפיה שישאיר רושם חיובי על הלקוחות הפוטנציאלים שלכם וילווה אתכם לאורך שנים קדימה בכל מקום בו המותג שלכם מופיע.

עיצוב אתר

עיצוב אתר תדמית מקצועי בהתאמה למיתוג של העסק שיאפשר לכם להציג את העסק שלכם בצורה מקצועית ללקוחות פוטנציאליים ולהתחיל לצבור מוניטין חיובי במנועי החיפוש עם הכנה לקידום אורגני.

בניית אתר

מיתוג חדש מודרני לעסק שכולל לוגו, צבעוניות וטיפוגרפיה שישאיר רושם חיובי על הלקוחות הפוטנציאלים שלכם וילווה אתכם לאורך שנים קדימה בכל מקום בו המותג שלכם מופיע.

אחסון חינם לשנה

האתר שלכם יאוחסן על אחסון ענן מהיר בחינם לשנה שלמה, לאחר מכן תוכלו לקבל את אחסון האתר במחיר מוזל עם או בלי תחזוקה מהחברה שלנו במידת הצורך.

השיווק שלכם מבוסס על המיתוג

כשאנחנו רוצים להתחיל לשווק את העסק שלנו בדיגיטל, המיתוג של העסק שכולל את הלוגו, צבעוניות וטיפוגרפיה (איך שהפונטים של העסק נראים) הופכים למשהו שמלווה את העסק באופן קבוע. במידה והמיתוג שלכם עקבי זה משדר אמינות, מקצועיות והמיתוג שלכם נחרט בראשם של אנשים ולקוחות פוטנציאליים.

עם מיתוג מודרני תוכלו לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה בדיגיטל ולהתבלט.

בניית אתר מקצועי לעסק

אתר אינטרנט הפך להיות הכרחי לכל עסק ב-2023, כשמישהו מחפש את העסק או השירות שלכם במנועי החיפוש, אתם רוצים להופיע בין תוצאות החיפוש על מנת שיוכלו להגיע אליכם ולמוצרים שלכם. במידה ואין לכם אתר אתם מפסידים באופן קבוע לקוחות פוטנציאליים.

אתר תדמית יוכל לשרת אתכם שנים קדימה עם נוכחות קבועה במנועי החיפוש, תוכלו לשדרג אותו ולהוסיף לו תוספות לפי הצורך של העסק שלכם, הוא יכניס לכם כסף ויחסוך לכם זמן במענה לשאלות חוזרות ופרטים קבועים שתוכלו להציג למתעניינים.

מיתוגים שעשינו

אתרים שעיצבנו ובנינו

בניית אתר תדמית לעסק שיווק דיגיטלי
אתר תדמית מעוצב בהתאמה אישית לעסק בתחום האירועים וקוסמטיקה
עמוד נחיתה לעסק קוסמטיקה
עמוד נחיתה לחברה
עיצוב ובניית עמוד נחיתה לאפליקציה - במקומי
עיצוב ובניית אתר ארכיון מאמרים ומוצרים Gadgetz
בניית אתר תדמיתי לחנות משקפיים ואופטיקה בחיפה
חנות אינטרנטית בהתאמה אישית EBRU
עיצוב ובניית אתר חנות לתכשיטים בהתאמה אישית Galayam

התחילו כמו מקצוענים

למימוש המבצע השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! 🙂

תנאי המבצע: המבצע כולל מיתוג: לוגו עד 2 סקיצות רעיוניות, פיתוח צבעוניות וטיפוגרפיה. עיצוב אתר: הדמייה של האתר על פי המיתוג שיצרנו קודם לכן, עמודי האתר הכלליים, ההדמיה לא תכלול: עיצוב עמוד בית, עיצוב עמוד תוכן שיהיה עקבי לאורך האתר, ועיצוב עמוד צרו קשר. בניית אתר: עד 10 עמודי תוכן, ניתן להוסיף בלוג לאתר בעלות של 1000ש"ח + מע"מ. עלות האחסון כוללת תשתית בלבד ללא תחזוקה לאתר, ניתן לקבל תחזוקה בעלות של 120ש"ח + מע"מ לחודש שכולל עדכונים שוטפים לאתר. האתר נבנה על מערכת וורדפרס עם אלמנטור פרו ברשיון שינתן לשנה. ט.ל.ח.

עובד

התייעצו איתנו, זה לא עולה כסף :)